20 יח 'מכוניות חמות כרטיסי הזמנה ליום הולדת, מכוניות מירוץ כרטיסי הזמנה למסיבת יום הולדת לילדים גלגלים ציוד למסיבות יום הולדת.
משופץ

20 יח 'מכוניות חמות כרטיסי הזמנה ליום הולדת, מכוניות מירוץ כרטיסי הזמנה למסיבת יום הולדת לילדים גלגלים ציוד למסיבות יום הולדת.

ILS 8.99

במחסן.

חומר טוב : אנו משתמשים בחומר נייר מצופה, לא מזיק, ידידותי לסביבה, לא רעיל, עמיד וקל לכתוב את הודעת המסיבה שלך בכרטיס ההזמנה החזק09in, ועם עפרונות צבעי מים. אם משהו משתבש במוצר. והפוך את המפלגה שלך לטקסית יותר ולהוסיף כיף.התוכן כולל : לכל סט יש 20 כרטיסיות הזמנה. והפוך את המפלגה שלך לטקסית יותר ולהוסיף כיף. השירות הטוב ביותר של 100% : אנו נציע החזר או החלפה מלאה. השירות הטוב ביותר של 100% : אנו נציע החזר או החלפה מלאה. התוכן כולל : לכל סט יש 20 כרטיסיות הזמנה.09in, ועם עפרונות צבעי מים. פריט זה גדול בגודל, חסכוני, עם דפוסים מקסימים, צבעים בהירים ואזור כתיבה גדול, כך שתוכלו לומר כל מה שתרצו. פריט זה ירשים את חבריך ובני משפחתך, והאורחים שלך יאהבו להשתמש בהזמנות ייחודיות אלה. חומר טוב : אנו משתמשים בחומר נייר מצופה, לא מזיק, ידידותי לסביבה, לא רעיל, עמיד וקל לכתוב את הודעת המסיבה שלך בכרטיס ההזמנה החזק. פריט זה ירשים את חבריך ובני משפחתך, והאורחים שלך יאהבו להשתמש בהזמנות ייחודיות אלה. אם משהו משתבש במוצר. אנו ניתן לך את התשובות המשביעות רצון תוך 24 שעות. פריט זה גדול בגודל, חסכוני, עם דפוסים מקסימים, צבעים בהירים ואזור כתיבה גדול, כך שתוכלו לומר כל מה שתרצו.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר