ריהוט מושך ידית ידית, סגסוגת אלומיניום מגירת אמבטיה קשת מושכת ידיות ארונות שולחן ריהוט מטבח, שידה בחדר שינה ארון בגדים חומרה 1 pcs (צבע: שחור, גודל:
משופץ

ריהוט מושך ידית ידית, סגסוגת אלומיניום מגירת אמבטיה קשת מושכת ידיות ארונות שולחן ריהוט מטבח, שידה בחדר שינה ארון בגדים חומרה 1 pcs (צבע: שחור, גודל:

ILS 3.33

במחסן.

לקוחות יקרים, אם אתה זקוק לאביזרים בגודל מיוחד, אנא שלח לנו דוא"ל אם אתה זקוק לאורכי בורג אחרים, אנא צור איתנו קשר. מרקם מבריק טוב, קלות שימוש ואחיזה נוחה יוצרים בית חם ויפה. כל חבילה כוללת ברגי הרכבה, כך שקל יותר להתקין אותה עם ההגעה. ארון או ריהוט אחר. אם אתה זקוק לאורכי בורג אחרים, אנא צור איתנו קשר.2 בגלל הבדלי תצוגה, צבע הידית עשוי להיות שונה במקצת. ■ פונקציה : ידיות אלה יכולות להפוך את ארונות המטבח/טרקלין/חדר השינה שלך, מגירות, דלתות, ארונות, שידות, ארונות נעליים, ארונות אמבטיה, שולחנות ליד המיטה, ארונות ארונות ונראים מאוד ברורים ואלגנטיים. לקוחות יקרים, אם אתה זקוק לאביזרים בגודל מיוחד, אנא שלח לנו דוא"ל. מתאים לדלתות מגירה ודלתות הזזה. ■ חומר : ידית הדלת עשויה מסגסוגת אלומיניום מוצקה, טכנולוגיה אנודיזית, עיצוב יעיל, קצוות מעוגלים, בטוחים ויפים, לא קלים לדיעון, לא קלים לחלידה, חזקים ועמידים. אם אתה זקוק לברגים בגדלים אחרים, אנא צור איתנו קשר ונשלח אותם עבורך.87 "[ישים ל 14 מ"מ -20 מ"מ (0. יש לנו סדנת ייצור שיכולה לספק לך שירות מצוין לאחר המכירה.■ תכונות : ניתן להתקין את ידית הקצה האלגנטית אופקית או אנכית בחזית כמעט כל הרהיטים, ויש לה חוט חור עמוק לתיקון. ■ חומרה כלולה : כל ידית ארוזת בנפרד, ולכל הזמנה יש 2 ברגי תיקון (M4x22mm), כך שתוכל להתקין אותה מיד לאחר קבלת הידית החדשה. יש לנו סדנת ייצור שיכולה לספק לך שירות מצוין לאחר המכירה. ■ חומרה כלולה : כל ידית ארוזת בנפרד, ולכל הזמנה יש 2 ברגי תיקון (M4x22mm), כך שתוכל להתקין אותה מיד לאחר קבלת הידית החדשה. ■ פונקציה : ידיות אלה יכולות להפוך את ארונות המטבח/טרקלין/חדר השינה שלך, מגירות, דלתות, ארונות, שידות, ארונות נעליים, ארונות אמבטיה, שולחנות ליד המיטה, ארונות ארונות ונראים מאוד ברורים ואלגנטיים.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר