קראטור שחור & עשן פנס חרטום שמשה קדמית ערכת תואם עם סוזוקי פולש וולוסיה לעומת 700 750 800 1400 1500
משופץ

קראטור שחור & עשן פנס חרטום שמשה קדמית ערכת תואם עם סוזוקי פולש וולוסיה לעומת 700 750 800 1400 1500

ILS 86.99

במחסן.

חרטום זה יתאים מעל פנסים כי הם 6 1/4 " בקוטר או פחות צבע : שחור עם עשן שמשה קדמית / רוח מסך. תואם עם סוזוקי פולש וולוסיה מול 700 750 800 1400 1500. זה הוא לאחר שוק תוספת על פנס חרטום מגן. אינו כולל סוגריים. משלב סגנון יוצא דופן והגנה עם התקנה קלה וההסרה. למדוד את מחוץ קוטר של הפנס שלך לפני הרכישה. ***מאפיינים : ***-שפר את המראה עם חרטום הפנסים השחור המותאם אישית הזה-עיצוב אוניברסלי לשימוש ביישומים שונים-משלב סגנון והגנה יוצאי דופן-פחות מערבולת משפרת את היציבות והביצועים, ומפחיתה את העייפות בידיים, בזרועות ובחזה-זהו מגן חרטום פנס לאחר השוק***מפרט : ***-צבע : שחור עם שמשת עשן / מסך רוח-חומר : פלסטיק שרירי בטן סופר קשוח-מצב : 100% מותג חדש***התאמה : ***-עיצוב אוניברסלי לשימוש ביישומים שונים***ייצור של תושבות הרכבה מותאמות אישית.לשפר את המראה עם חרטום פנס שחור מותאם אישית זה.- קידוח חורים בחרטום הוא בדרך כלל צורך לצרף מזלג הרכבה בסוגריים, אבל זה ישתנה ממודל למודל. קצוות קדמיים הפוכים דורשים ייצור של תושבות הרכבה מותאמות אישית, כמו גם.*** חבילה כוללת : * * * - 1איקס חרטום פנס & שמשות-הוראות וחומרה לא כלול. *** התקנה : * * * -חרטום פנס זה הוא עיצוב אוניברסלי ושינויים מותאמים אישית יידרשו.

המאפיינים הבסיסיים

***:
-Color:
Black with Smoke Windshield / Wind Screen
-Material:
Super Tough ABS Plastic
-Condition:
100% Brand New
***Fitment:
***
-Universal Design for use on Various Applications:
***Important Please Read:
*** These require fabrication of custom mounting brackets. Inverted front ends require fabrication of custom mounting brackets, as well. Measure the Outside Diameter of your headlight before purchasing. This fairing will fit over headlights that are 6 1/4 in diameter or less. Does not include brackets.
***Installation:
***
-This headlight fairing is a universal design and custom modifactions will be required.:
-Drilling holes in the fairing is typically needed to attach fork mounting brackets, but this will vary from model to model.:
***Package Includes:
***
-1x Headlight Fairing & Windscreen:
-Instructions and hardware not included:

ההצעות הטובות ביותר